Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok null karaktert...

Miért nem tudok null karaktert beszúrni?

Figyelt kérdés
Notepad++-t használok egy kisebb program fordításához, csak az a gondom, hogy a magyarra fordított nyelvi fájlba több null karakter kell, így mindenképp be kell illeszteni, ezzel viszont az a gond, hogy az se működik, ha bemásolom, és az se, ha a "NumLock: be, Alt+(Num)0000" megoldást alkalmazom, pedig az összes többi vezérlőkarakterrel működik ez a módszer. Most akkor mit csináljak? hex editor nem jó megoldás, mivel az nem tudja eltlni, csak átírni a karaktereket, nekem meg az kéne, hogy eltolja, mivel a számuk nem egyezik meg.Tudtok esetleg a Notepad++-hoz hasonló programot?

2012. ápr. 6. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Próbálkozz az ALT+255-el, numerikus billentyűzet részt használva.

2012. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, megpróbáltam, de sajnos nem jó, "A0" lesz a hexadecimális kódja, pedig ugye "00" kell :(

valószínűleg valami más gond lesz, mivel a Notepad2-nél is ugyanez a probléma, most töltöttem le az előbb. az a gyanús, hogy semmilyen módszerrel nem engedi beilleszteni. tudsz esetleg olyan hex editort, ami képes eltolni a karaktereket?

2012. ápr. 6. 20:29
 3/3 A kérdező kommentje:
esetleg bármilyen más megoldás?
2012. ápr. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!