Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek baj történne a...

Szerintetek baj történne a suliban lévő egyik mini laptopról leírnám a win 7 kódot?

Figyelt kérdés
Azt megjegyezném hogy a netbookokon Windows 7 Enterprise van és az alján Windows 7 Starter kód van szóval biztos hogy nem azzal van aktiválva és szerintetek baj történne hogy amikor visszük vissza a szertárba a gépeket gyorsan leírnám róla a kódot?Ki lehetne deríteni hogy én voltam?Azért kell mert van itthon egy netbookom amin win xp home van de szeretnénk rá windows 7-et.Vagy jobban járnék ha maradnék az aktivátornál?
2012. ápr. 6. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem történne semmi, ugyanis nagy valószínűséggel OEM verzió van a laptopon, és azt nem tudod másik géppel használni.
2012. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg töccsé le valahonnan egy win7et ami aktiválja magát rakd fel és nem lesz ilyen gond.
2012. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azoknak a gépeknek az alján nem használt kódok vannak mivel enterprise van a netbookon de azok starter kódok és nincs oda írva hogy OEM csak annyi hogy Windows 7 Starter HU 32bit COA (a nevét szerdán sikerült leírnom de a kódnak csak a negyedét) szóval nem biztos hogy OEM
2012. ápr. 6. 23:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Honnan tölthetek le olyat ami aktiválja magát?
2012. ápr. 6. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne tolcs le sehonnan, es a kodot se lopd el. Mindketto lopasnak minosul.
2012. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyd meg az XP-t szerintem.
2012. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd le a kódot és próbálkozz,ha nem megy szedj le 1 aktivátort.Ajánlom a Daz loader-t én is azt használom,ha nem találod küldök linket.
2012. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A starter kódja gondolom nem lesz jó a többi win7 verzióhoz, legegyszerűbb valamilyen loader program.
2012. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!