Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetnék kisebb költség...

Hogyan lehetnék kisebb költségekkel (nem akarok külföldre hónaponta fizetni) én is full accountos a World of Warcraft-ban?

Figyelt kérdés
Trial accountos vagyok , és már számtalanszor tapasztaltam ,hogy a full accountosoknak sokkal több a lehetőségük, játékélményük, tapasztalataik. Én is szívesen lennék full acc-os , de nem olyan formában, hogy külföldre fizetek hónaponta dollárban meg ilyesmi. Tudom , hogy ahhoz, hogy feljavítsam a felhasználóm, egy aktiváló kód szükséges. Az még nem probléma, de miután a 30 nap lejárt, azután nem tudok játszani, mert egy újabb kód kell a további 30 nap lejátszásáig. Nem tudjátok hogyan tudnám ezt legkönnyebben megoldani?

2012. ápr. 7. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki nem osztogat ingyen WoW előfizetést, vagyis ha nem akarsz fizetni, akkor egyetlen megoldás marad, írsz a Mukilásnak.
2012. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve még jobb, ha a Mikulásnak, LOL...
2012. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehet félreértetted . Nem ingyen , hanem olyan formán, hogy megveszem a játékot(az aktiváló kódért) az accountom akkor ugye már fullos lesz ha feljavítom. ÉS utána már számtalan lehetőségem lesz 30napig. De utána mit tegyek? 30 nap után hogyan tudnék újra játszani?
2012. ápr. 7. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Fizetés nélkül sehogy. Ez egy havidíjas játék, ezt elvileg le is írják az EULA-ban, és telepítéskor elfogadtad.
2012. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kijátszani, fizetni kell.
2012. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha tovább szeretnél játszani, akkor szükséged lesz egy bankszámlára amiről játékidőt tudsz venni.

13€ havonta.

Vagy veszel gamecardot ami 2 hónap játékidőt tartalmaz...Gamecard ára 6500Ft jelenleg vaterán.

De ezt boltban is megveheted kb: 8000Ft ért.

Vagy esetleg vannak emberek akik töltenek accountot pénzért... Ilyenkor utalnod kell nekik pénzt és ők feltöltik az accod. (DE EZT NEM AJÁNLOM).

2012. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!