Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Reason vagy FL studio?

Reason vagy FL studio?

Figyelt kérdés
Dubstepet szeretnék készíteni, már utána is olvastam, de nem találtam olyat, ahol összemérik, hogy melyik a jobb. Ti melyiket ajánlanátok inkább? A válaszokat előre is köszönöm!

2012. ápr. 7. 15:11
 1/3 anonim válasza:
Igazából mindkettő jó ehhez. Én FL Studiot használok. De igazából dubstephez használd a Nl Massive plugint. Az jó reasonhoz is meg fl studióhoz is.
2012. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ne legyél "többarcú" e téren! Állj le egynél és arra koncentrálj ha a zeneszerkesztéssel szeretnél foglalkozni!

Sokan beleesnek abba hibába hogy két progival akarnak nagyot alkotni külön külön de egymástól veszik el a zenélésre ráfordított időt! Napi 1-2 óra az FL STUDIO val és minden alkalommal találsz új dolgot ami tetszeni fog benne és másnap már alig várod hogy megint odajuss hogy csinálgatod! Énis igy voltam vele. Már lassan 3 éve FLezek!

Jah és abba se ess bele hogy több számot félbehagysz és újat csinálsz. Mindig fejezd be ha belekezdesz egy zenébe! Majd idővel meglátod, ez szint elkerülhetetlen! :)

2012. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel a vst, vsti külön alkalmazás, ezért ha FL-ben 1 program használatával akarod megoldani a zeneszerkesztést, gyakorlatilag nélkülöznöd kell ezen beépülőket. Az előző hozzászóló agyonütte az egyik szavát a másikkal. :D


Peace!

2013. febr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!