Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes, jó, könnyen kezelhet...

Ingyenes, jó, könnyen kezelhető videoszerkesztő program?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan kérdezték, de a legtöbben csak bemásoltak valami gyűjtőlinket válaszként, de azt köszönöm én is megtalálom.

Személyes tapasztalat alapján tud valaki ajánlani valamit?

Zenét és videót szeretnék egybevágni (MV).

Köszönöm a segítséget!


2012. ápr. 7. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeknél egyszerűbb nincs:

Xp-nél az op. rendszeren rajta van: Windows Movie Maker

W7 platformra letöltendő: Windows Live Movie Maker

És ez személyes tapasztalat!

Irhattam volna ide személyes tapasztalatból ingyeneset, könnyen kezelhetőt még legalább tizet, vagy még többet, de te kérdésedben tiltakoztál a"gyüjtőlinkek" ellen.

Lehet, hogy meggondolod magad?

Egyébként a könnyen kezelhetőség nagyban kreativitás és tapasztalat függvénye. Ami neked könnyű, másnak lehet nehéz.

2012. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A Movie Maker tökéletes volt, amíg be nem dobta a törölközőt. :S Egyszerűen képtelenség vele dolgozni, mert folyton lefagy.

A gyűjtőlinkekkel csak az a bajom, hogy van rajta egy rakat ajánlat, de attól én még nem tudom mások szerint melyiket éri meg letölteni. :) Próbáltam már egy-kettőt, de elég bonyolultak voltak.


Most úgy tűnik, találtam egy megfelelő programot, de azért szívesen venném, ha van még ötlet, mert lehet ez is feladja egy idő után. :D

2012. ápr. 8. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik se bonyolult, ha nagyjából tudjuk, hogy miből indulunk ki, mit akarunk elérni.

Még csak a netre, a hardverre és szoftverre/op. rendszerre/ se lehet fogni.

A videok szerkesztése/konvertálás is/ nem olyan, hogy hamm és bekapjuk. Idő, türelem, kisérletezgetés hozza meg az eredményt. Ajánlott a nagy mű elött kis videofájlokkal kisérletezgetni.


"Gyüjtőlinkek", válogass:

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=19&keres..



[link]



[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


[link]

2012. ápr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én már fél éve egészséggel használom az Adobe Premiere Pro-t és az Adobe After Effects-et. Ezt a két progit ajánlanám, de ha másra van szükséged akkor is nyugodtan fordulj az Adobe-hez, nekem mindig jól működik.
2012. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!