Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet töredezettség-mente...

Hogy lehet töredezettség-mentesíteni, ha a gépen Windows XP operációs rendszer van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Letöltöd ezt, ez az egyetlen megbízható(legalábbis szerintem):

[link]

2012. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Start > kellékek > rendszereszközök.


Vagy rakd fel innen az ingyenes verziót:

[link]

2012. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na, így jár aki nem frissíti a lapot :)
2012. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Defraggler néha nagyon hülyén rendezi a dolgokat. Én inkább maradnék a beépítettnél, hiszen az a Diskeeper lebutított változata.
2012. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt a programot használd én ezt használom XP-n .Ügyes gyors diszkrét program . Auslogics Disk Defrag

-Alex-

2012. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem töltsd le a CCleanert, megbízható, és biztos
2012. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A CCleaner az nem törendezetsségmentesítő.A Defraggler meg a Diskeeper a két legjobb.Régebben használtam Auslogics Defrag-ot de nem volt elég jó.Viszont ritkán használok külső progikat ilyen célra mert veszélyesek is lehetnek.Használd a rendszer tör.mentesítőjét ha nem akkor valamelyiket a fentiek közül.
2012. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem lehet Ccleanerrel töredezettség mentesítést csinálni de én töredezettség mentesítés előtt kijavítom a win hibákat és csak utánna futtatom a töredezetség mentesítőt !Sokan itt követik el a hibát hogy először rendetraknak és utána javítanak vágod a logikát miért írtam a Ccleanert ?

-Alex-

2012. ápr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vágom de akkor úgy írd,és itt most töredezettségmentesítő progiról volt szó és nem takarítóról,bár a CCleaner tényleg egy jó takarító.
2012. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jah, ok! nekem is úgy magyarázták el, hogy a CCleaner töredezettségmentesítő:S
2012. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!