Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töröljem?

Hogyan töröljem?

Figyelt kérdés

FL studioban exportálásnál beállítottam valamit (split mixer tracks), hátha ettől majd a kész audiofájl is külön fogja kezelni a felvételi sávokat. de: az történt, hogy csinált egy "22.waw" fájlt (eredetileg ezt állítottam be, meg mellé egy "22_Insert 1.waw"-ot, amit nem tudtam megnyitni WMPlayerben, mert lefagyott (valószínűleg ez lett volna más lejátszóval is). ki akartam törölni, de nem törölni akarja a win, hanem újrahasznosítani (?)

[link]

ha ki akarok belőle lépni, lefagy, ezért: feladat kezelő, feladat befejezése, ez működik. ezek után néha van, hogy nem tudom megnyitni az intézőt

[link]

ha meg át szeretném nevezni (jó kérdés, hogy minek) az explorer.exe fagy le, és felkínálja a lehetőséget, hogy újraindítsam


Most akkor hogy töröljem ki? Elég sok helyet foglal ez a fájl, úgyhogy nagyon hálás lennék, ha valaki segítene!


2012. ápr. 8. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Letöltöd, feltelepíted (magyarul is tud). Windows Intézőben megkeresed a törlendő fájlt, jobb klikk, kiválasztod az Unlockert és törlöd. Ha nincs törlési lehetőség, akkor válaszd a feloldást, utána lehet törölni.

Előfordulhat, hogy az Unlocker azt üzeni, hogy a törlés a következő újraindításkor lesz végrehajtva. Elhiheted neki!

2012. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :)

amúgy az a fájl .wav akart lenni (mondjuk sejthetted)

2012. ápr. 8. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!