Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call Of Duty Modern Warafare...

Call Of Duty Modern Warafare 3 futna a gépemen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Gép adatai:


Pentium Dual Core CPU E5300 2,60 Ghz 2,59 Ghz

4 gb ram

Nvidia 8400 GS 512 mb vga


Hiába nézem a gépigényes oldalakat, abból nem tudom leszűrni mert volt olyan ami elvileg nem futott volna el minimumon mégis elfutott. Minimumon játszanék vele, akkor igy elfutna ?



2012. ápr. 8. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
a gépigényből nemigazán lehet megtudni semmit ... nekem 1 épített gépem van 5 éves és egyedűl a bf3 ami nem indúlt el eddig rajta
2012. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

katt a linkre keresd meg és megtudod!

[link]

2012. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irodai kártyád van, nem játékra való, így sokat ne várj tőle, de el fog indulni rajta, és mivel szar konzolport röhejesen alacsony gépigénnyel, valószínűleg még játszható is lesz.
2012. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 8400M GS 256-os volt laptopban, azon alacson grafikán bármi játék elindult kb, szóval low-on simán eljátszol sztem mindennel.


Az MW sorozat meg egy régi motorral működik, jól optimalizálva, nem lesz gond.

2012. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!