Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Panda Internet Security 2012...

Panda Internet Security 2012 v.17. 01. 00 Feltettem azt a progit a gépemre, jól működik, csak megfogja a netemet. Elég erős gépem van, és azzal nincs gond, pörög szépen. Mit tegyek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá,így inkább nem bántottam a beállításokat,de gondolom hogy valamiért megfogja a netet,Mit állítsak be??
2012. ápr. 9. 07:43
 1/5 anonim válasza:
nekem is ilyen van a gépemen és nem működik miatta a Google Chrome. Van még egy vírusirtó a gépemen az az AVG anti-virus és abban is elindítottam a víruskeresést és a legtöbb vírust ebben a Panda internet security-ben találta. Nem tudom, hogy ki e töröljem a Panda-t vagy inkább ne
2012. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én eltakarítottam a Pandát a fenébe,feltettem én is az AVG-t,és tökéletesen működik a net.
2012. ápr. 14. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egy számítógépen több vírusirtó van akkor akadályozhatják egymást a munkában és vírusnak ismerhetik fel egymást.A Panda tehát nem vírusos csak az AVG annak látja.

Nekem Pandám van(igaz 2011-es)lehet,hogy egy kicsit fogja a netet,de vírusirtónak nagyon jó!

2012. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így igaz az nem vírusos csak neveket használ egyépként nod 32: 300MHz processzor 32MBram 800x600 felbontása a gépigénye
2012. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Panda IE egy kalap ***!61 sütit kémproginak nevez!Az lehetetlen.Miatta lehetetlen a Firefoxot is használni, mert mindig lefagy, de mielőtt nem raktam volna fel, addig normális volt.Meg még a víruskeresője is lefagy, mindene!
2013. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!