Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez micsoda? (photoshop probléma)

Ez micsoda? (photoshop probléma)

Figyelt kérdés

Van 1 kép abból kivágtam 1 emblémát és mikor átraktam az új képre kezdeném lesatírozni a felesleget(hogy pontosan csak az embléma legyen) és amit lesatírozok felesleget ott 1 halvány átlátszó fólia szerűség lesz....(persze ez látszódik a képen)

w-vel kivágtam ,és adtam hozzá 1 réteget az új képen...(igy csináltam)

Hogy kell eltüntetni ez az átlátszó réteget?


2012. ápr. 9. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a képről letörlöd az információt, akkor nem egy fehér - üres - hátteret kapsz, hanem semmit. Ezt a program egy négyzethálóval jelzi, hogy ott már átlátszóság van, és nem fehér háttér. Ha azt akarod hogy ne átlátszó legyen, beszúrsz alá egy fehér üres réteget (a beszúrt réteg is átlátszó lesz, de kitöltöd fehérrel).

Vagy csak simán jpg-be mented, akkor a program az átlátszóságot fehérrel kitölti.

2012. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!