Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell tennem, hogy a...

Mit kell tennem, hogy a gépemben tudjam egyszerre a Microsoft Office 2003 és a 2007 használni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld külön partícióra telepíteni őket.

De mihez kell két verzió? Az új mindig tudja azt amit az előző verzió(k). Ugyanúgy képes a régi formátumba is menteni vagy azt beolvasni ha kompatibilitási problémákra gondolsz.

2012. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kidobtam a gépemről végleg minden MSOffice-t, mert nem volta kompatibilis egyik a másikkal. Mi van helyette? Ingyenes LibreOffice! Mindent megnyit, mindenre menthető, az MSOffice összes (Word 95, 97) fájlait is megnyitja, egyszóval nagyon jó. Nem mellékesen:INGYENES.

[link]

Ezt a két fájlt kell letölteni:

[link]

2012. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2003, 2007, 2010 is megnyitható, arra is menthető, Libre kiváló progi. Állandóan fejlesztik, úgynevezett szabad szoftver. Windows, Linux és Mac operációs rendszerekre is telepithető.
2012. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

na ezt a Liber Officet kipróbálom.

2012. ápr. 9. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt a Libot telepited, teljesen takaritsd le az MSOffice összes maradványát. A letöltésnél aa felső fájlt telepitsd először, a másik a nyelvi (magyar) fájl.

Aztán nyiss meg egy szöveges, egy táblázatos és egy bemutató fájlt és jobb egérgomb: Társitás. Mindig ezzel a programmal nyissa meg: ezt kell bejelölni.

Hamar meg lehet szokni, hogy Word helyett Writer, Excel helyett Calc, Power Point helyett Impress stb. a neve.

2012. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az új mindig tudja azt amit az előző verzió(k)."

Általánosságban igazad van, de pl. a 2007-es Office olyan mértékben gané, gány ipari hulladék, hogy az már fáj.

Én fél óra alatt meguntam, és visszadobtam a gépemre a 03-as jól sikerült jószágot.

Kérdezőnek meg javaslom, hogy szerezzen be egy "2007 to 2003" átalakítót, és akkor egy 03 is elég.

G.

2012. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

LibreOffice van már a gépemen. (Előtte ledobtam a 2007-et, még konverterrel is gutaütés volt).

Egy biztos: prezentáció készítésénél 2003-ra kell menteni Librevel is, mert azt az vetitő laptopok többsége tudja kezelni, a 2007-et nem mind (szétdobja a sorokat stb.).

2012. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!