Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Flight Simulator X...

Ghostboy kérdése:

Microsoft Flight Simulator X 1603 hibát jelez install végén, miért?

Figyelt kérdés
Telepítettem Idriver-t, frissítettem a NET Framework.öt a legfrissebbre, SP3-as Win XP-m van. Míg Win7 volt fent a játék korrektül ment. sőt már XP-n is. de most valamiért nem akar feltelepülni. már próbáltam másik verziót letölteni de azzal is ugyan az a hiba. SP2 packot nem tudok felrakni mert az SP3 miatt letiltja mivel hogy ez frissebb mint a 2. mi lehet a gond?
2012. ápr. 9. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
1603 hiba alatt nem azt értem hogy annyi darab hibát. hanem a hibakódja 1603. már a windows oldalán lévő leírásokat végignéztem / kipróbáltam tehát köszönöm de az nem jó!
2012. ápr. 9. 13:50
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt, tedd vissza a win7-et, ha a géped bírja akkor a 64 bites változatot, és minden korrekt lesz!!!
2012. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy win7-en megy. de pont azért raktam fel XP-t mert kissebb a rendszerigánye és így több energiát tud fordítani a játékra a gép. de amúgy már tárgytalan a dolog. a sok installtól a kedvem is elment tőle :-). azért köszi. megy a +
2012. ápr. 17. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg installálni a direcx-et. Tudom hogy max 9-et hajt meg az xp de hátha segít. Gondolom a wined eredeti és minden frissítés telepítve van.

Amúgy inkább win7-nél maradj, ez a jövő.

2012. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!