Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kékhalálozik a gépem?

Miért kékhalálozik a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy van egy bizonyos program, amiből ha megpróbálok kettőt megnyitni vagy újraindul a gép, vagy behozza a kék hátteret fehér szöveggel, viszont ha csak egy megy semmi gond nincs. És ha először belépek a programba utána pedig megnyitom a böngészőt akkor is ugyanez van, de ha először belépek a böngészőbe és utána a játékba akkor minden jó. Ez történik akkor is, ha kilépek a programból, majd megpróbálok belépni, ugyanúgy kikapcsol.


A memóriával nem lehet gond mert 4 napja tettem bele 2gb-ot.


Válaszotokat előre is köszönöm!


2012. ápr. 9. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
És előtte is csinálta?
2012. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz, hogy mielőtt memória kártyát cseréltem? mert ha igen akkor igen előtte is csinálta
2012. ápr. 9. 19:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és ugye eddig 1gb volt benne, de most bővítettem 2-vel, tehát msot 3 van úgyhogy a régit is benne hagytam.
2012. ápr. 9. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel az a gond, hogy az infó igen kevés és ahogy írod a legváratlanabb helyzetekben "halálozik" el a géped. Nagyon sok oka lehet (Illesztőprogramok, elégtelen hűtés, RAM, HDD, VGA, poros alkatrészek, agyonszemetelt oprendszer)... szinte bármi...
2012. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy miért csak annál az egy bizonyos programnál csinálja:s
2012. ápr. 9. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg az a progi nem kompatibilis az oprendszereddel. Esetleg valami patch kell hozzá...
2012. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
biztos, hogy kompatibilis, mert már több éve rajta van de a gép kb 5-6 hónapja csinálja ezt. Amúgy minden más hibátlanul fut rajta
2012. ápr. 11. 14:35
 8/8 .::Gyulka1000::. válasza:
Nekem is ezt csinálja tegnap délután óta
2014. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!