Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogy kell csinálni?...

Ezt hogy kell csinálni? Online sms, virtuális telefonszám.

Figyelt kérdés

Egy olyan appot szeretnék ami ázsiai telefonszámra fogadna smst.

Mármint a szám virtuális lenne...

A lényeg hogy Kínából kéne fogadnia egy smst egy ázsiai telefonszámra.


A honlap címe:

[link]

Lehet ezzel ilyet csinálni?

Aki tud segíteni annak nagyon meghálálnám...



2012. ápr. 9. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
"Egy olyan appot szeretnék ami ázsiai telefonszámra fogadna smst. " nos hát akk az a lényeg h egy ázsiai telószámra szeretnél fogadni SMS-t???
2012. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen.

Nekem egy kinai/hongkongi/japan/koreai/tajvani telefonszamomnak kene hogy legyen.

Es annak kene fogadnia egy vszeg kinai szamrol erkezo smst.


Elmeletileg ezzel a tropoval meg lehet csinalni, de en nem ertek ezekhez.


Aki csinalt ilyet annak meg most nem mukodik es mar felajanlottam neki 5 dolcsit egy smsert h csinalja mar meg de meg mindig nem jo...

2012. máj. 2. 13:22
 3/8 A kérdező kommentje:

A lenyeg amire a tropo lenne hogy az az azsiai szam VIRTUALIS lenne.

Tehat ilyen netes telefonszam kene nekem...


Csak sehol sincs ilyen ami fogadna is smst...

2012. máj. 2. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:

virtuális teló számban nem tudok segíteni de egy rendes telószámra lehet fogadni sms-t :)

( akár kínait, török, amerikai, magyar, szlovák, orosz, stb. ) remélem tudtam valamennyit segíteni :)

2012. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy irtal.


Sajnos csakis bizonyos azsiai szamokra kuldenek az smst, szal europai szamra nem...

Mar a kinain is voltam hogy veszek simet, de nincs nekik, akit embert meg elkaptam hogy fizetek az sms fogadasaert az vagy nem volt kulfoldi sime, vagy olyan volt ami nekem pont nem jo pl. vietnami... :(

2012. máj. 5. 22:31
 6/8 anonim válasza:
Vegyél kínai simet.
2012. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nah jah, azt is neztem.

De azokat csak kinaban aktivalhatod...


Vegul talaltam egy jo es aranylag koltseghatekony megoldast, de az sem kinai sim :)

2012. máj. 21. 12:12
 8/8 anonim válasza:

Én felvenném a kapcsolatot, egy olyan repülő-társaság munkatársaival (stewardess, pilóta), akik rendszeresen járnak Kínába, és egész egyszerűen megkérném, hogy x összeghatárig vegye meg nekem a legolcsóbb olyan sim kártyát, amire SMS-t lehet fogadni, és egy évig működik, valamint aktiváltassa. Természetesen valami ajándékkal honorálnám a szívességet.

Majd egy év múlva, ha nem lehetne feltölteni interneten keresztül (amit kétlek), újból megkérném, hogy töltsön rá újból egy évi díjat.

Ilyen sim kártya mindenhol létezik.

2015. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!