Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GAMEREK segítségét meg köszönn...

GAMEREK segítségét meg köszönném!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olyan játékot keresek, ami tulajdon képem MMORPG, de nem a szokásos shooter, fantasy kategóriában, hanem social, stratégai, simulátor területen, mint pl a Sims, Farmwille, stb, csak komolyabbakra gondolok.


Annyira tele van a világ csúcs grafikás MMO-kal, én már mindet meg untam, kb 10 év alatt. Most valami interaktív stratégiai MMO-t keresek, jó grafikával, sok lehetőséggel, szint rendszerrel, stb. Olyan mindenre oda kell figyelni, mindent én irányítok. Mint egy saját világ.


Nehéz kérdés, de már annyit kerestem hogy gondoltam fel dobok ide egy ilyen témát, mert biztosan van ilyen, csak most a shooter, fantasy mmok korát éljük, és nincsenek előtérben.


2012. ápr. 10. 12:38
 1/1 zoltan119 válasza:
én azt hiszem hogy te valami olyan játékot keresel mint az oil rush amit lehet játszani single és multiplayer módban is , tartalmaz RPG és MMO elemeket és a grafikája szerintem nagyon jó
2012. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!