Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan játékokat?

Tudtok olyan játékokat?

Figyelt kérdés
Olyan játékokat szeretnék kérni, amilyenek Például a Black and White1-2, vagy pl Heroes 5! Szóval amihez tényleg MINIMÁLIS videókártya igény kell! Köszi előre is!( a kis lagg nem baj)
2012. ápr. 10. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Stratégiai:

Empire Earth I

Empire Earth II

Rise of Nation

Civilization IV



FPS:

Call of Duty 1

Call of Duty 2

Battlefield Vietnam

Quake III Arena

Quake Live (ez online böngészős, nagyon jó)



Katonai szimulátor:

Operation Flashpoint: Cold War Crysis


FPS - RPG

The Elder Scroll III: Morrowind

The Elder Scroll IY: Oblivion


Szimulátor:

IL-2 Sturmovik

Need for Speed: Most Wanted



Hirtelen ezek jutottak az eszembe, amikre tényleg azt tudom mondani, hogy jók.


Legközelebb írd le, hogy milyen a videókártyád.

( Egy zöld ujjat elfogadok :) )

2012. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy MNIMÁLIS azaz elég SZAR! De ha pontosan szeretnéd tudni akkor : Intel GMA 3000 ha jól látom vagy ha jót nézek, mivel nem nagyon értek hozzájuk de ha jóltudom azaz!
2012. ápr. 10. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Battlefield szerintem semmilyen formában nem menne el rajta. Talán a régebbi részek, de az olyan, hogy vietnam, vagy bad company, azok nem. BF 3-ról ne is beszéljünk.

Szerintem jedi academy-vel játsz, ahhoz nem kell nagy gépigény, de látványos és a történet is nagyon jó.

2012. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Az én gépemen akad a Heroes V, de a Vietnám (ami nem új játék, ez a második Battlefied) simán el megy.
2012. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi az eddigieket is! :) Csak már eléggé untam hogy ugyanazt a 3 játékot játszom(CS1.6,terraria,metin)! És mivel segítettek is megtudnom hogy egy ilyen kis teljesítményű géphez nem érdemes vidikártyát venni,inkább összerakni újat,na mind1 ezek jók lesznek!
2012. ápr. 10. 15:58
 6/6 A kérdező kommentje:
És amúgy a Heroes V nálam is akad, a főmenüben, de úgy játékon belül már csak ritkán! Bár én sem a legjobb grafikán toltam csak úgy mindenből majdnem a legkisebben!
2012. ápr. 10. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!