Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma már ciki a Windows XP?

Ma már ciki a Windows XP?

Figyelt kérdés
Ha pl egy ma készült videóban meglátod hogy windows xp operációs rendszer van a gépén az ciki?

2012. ápr. 10. 14:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
nem
2012. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Miért lenne ciki? Az én gépemen is XP fut és nem tartom cikinek, sőt! Nagyon meg vagyok vele elégedve.
2012. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem ciki.

Attól függ, milyen a géped.

Hogyha olyan, hogy simán elvinné a win 7-et, de mégis xp-d van, akkor kicikizhetnek, "hogy még mindig xp-je van!"

De egy gyengébb gépnél, amelyik nem nagyon bírná el, ott nem ciki.

2012. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%

Mért lenne ciki?

Nekem bírja a gép a windows7-et. Most mégis XP-t használok mert az, hogy egy töredezettség-mentesítéstől meghal a rendszer... azért az durva. Az xp nek meg semmi baja tőle...

Meg mindenkinek más tetszik, van akinek a win7 van akinek az xp....

2012. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%
Én már évek óta xp-t használok és haveromnál win7 van és rühellem! Nekem az xp a legjobb oprendszer!
2012. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Guhax válasza:
amugy szerintem xp azért jó mert azt már nagoyn full jól megcsinálták szoval nem ciki meg majd 6 év mulva már retró lessz :D
2012. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Miért, a win 7 nincs jól kidolgozva?

Szerintem win 7 szebb az xp-nél.

De kinek melyik tetszik jobban :)

Tiszteletben tartom azokat is, akik szerint az xp jobb.

2012. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát én MAC Os X-et használok de mivel már eléggé haldoklik a macbookom ezért win 7-es laptopot vettem de sok ismerősöm xp-t használ és szerintem nem ciki(mondjuk nekem nem jön be annyira az xp de ez az én véleményem)
2012. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
nem ciki, van olyan game, ami csak XP-n fut el, nekem is az van. főleg, hogy van oan game, aminek nagyobb RAM kell, ha win 7 ed van. tehát: olyan játékok is vannak, amiknek a win XP alatt kisebb RAM kell, mint win7 alatt. AMUGY ÉN IS UTÁLOM A WIN 7 ET
2012. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2 év múlva nem lesz támogatása az xp-nek úgyhogy szépen lassan lehet megválni a windows xp-től: [link]
2012. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!