Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet oprendszert...

Hogyan lehet oprendszert letörölni a gépről? (windows 8)

Figyelt kérdés
van mellette egy win7 is másik meghajtón, a windows nyolcat csak kipróbálni raktam rá

2012. ápr. 10. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Belépsz Win7-be, és formázod a Win8 meghajtóját.
2012. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megpróbáltam de sajnos nem ment. :(a wi8 indításkor repairelni akrja magát (ami elég érdekes mivel leformáztam a meghajtóját) -ami persze nem sikerül...
2012. ápr. 10. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha először partícionálnád, utána formáznád, akkor elméletileg nem szabadna rajta adatnak maradni.
2012. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a Win8 elsőként akar boot-olni, benne maradt a boot recordban. Nem tudom, volt-e boot menü, azt kellene helyrerakni.
2012. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hogy tudom helyrerakni a boot menüt?
2012. ápr. 11. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként Windows 8-nál, amikor bekapcsolod a gépet, választani kell, hogy melyik rendszer induljon, van alul olyan, hogy egyéb beállítások, vagy valami ilyesmi, ott ha belépsz, utána van olyan, hogy default operation system/alapértelmezett operációs rendszer választása, ott be tudod állítani azt, hogy melyik legyen az alapértelmezett rendszer, ami bekapcsoljon, mikor lejárt a 30 mp. Ha ez be van állítva, akkor már a régi bootválasztómenü fog bejönni újraindítás után. És szerintem már nem nagyon lesz probléma, formázhatod, stb.
2012. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget, sikerült!! :)
2012. ápr. 12. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!