Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok 2003-as wordöt pdf-be konvertálni?

Figyelt kérdés
A gmail dokumentummal próbáltam, de ott nem jeleníti meg képet és elcsúszik a szöveg, szóval az kilőve.

2012. ápr. 10. 20:04
 1/6 anonim válasza:
2012. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen a "nagy" segítséget. Fél délután ezzel próbálkoztam, letöltöttem két programot is és az Adobe-nél is próbálkoztam, de mindig valami más miatt nem sikerült. Utóbbinál pl. csak 1et enged ingyen konvertálni. A sok vacak program közül egy megbízhatóra lenne szükségem.
2012. ápr. 10. 20:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a mai világban, ahol a gugli az első, nyilvánvaló, hogy aki ideír, már végigjárta azt az utat. Ajánlást szeretnék, nem vadidegen, talán vírusos programokat telepíteni.
2012. ápr. 10. 20:18
 4/6 coopper ***** válasza:

Szia.


[link]


Telepited, nyomtatod, kész a pdf.


Sok sikert.

Üdv.

2012. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Sikerült, tökéletesen átkonvertálta. :)

Szerencsére nem kellett nyomtatni, hiszen nincs nyomtatóm.

2012. ápr. 10. 21:06
 6/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Szivesen.


Úgy is lehet pdf-et késziteni, ha word-ben (vagy akármilyen más programban) nyomtatod a dokumentumot a "dopdf v7" nevezetű nyomtatóra (ami a telepités után jelenik meg a nyomtatók között).


Üdv.

2012. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!