Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program? Bővebb...

Létezik ilyen program? Bővebb info lent.

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek, hogy egy általam választott programot egy idő után automatikusan bezár.

Pl.: Chrome-t elindítom, majd 30 óra múlva automatikusan bezárja azt.


2012. ápr. 10. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem halottam ilyesmiről csak olyanról, hogy időzitett kikapcsolása az egész gépnek.
2012. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat nem érsz a válaszommal, mert nem tudom a nevét. Volt régebben a gépemen egy Shot Down progi, ami ezt is tudta, csak én nem használtam ilyen célra.
2012. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a PowerOff nevű progit használom, többek között programot is tud időzítve lelőni

vagy írsz rá egy saját kis bash programot (parancssorba írod, vagy fájlba, amit elmentesz .bat kiterjesztéssel):

2 parancs, egyik egy időzítő (timeout "másodperc"), másik a lelövés (taskkill "mit akarsz lelőni" ... ehhez még lehet egyéb parancsokat is rendelni, pl név alapján, vagy kényszerített lelövés stb.)

tehát pl. a chrome egy óra múlva lelövése így néz ki:

timeout 3600

taskkill /IM chrome.exe /F

2012. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!