Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3ban, hol találok tibériu...

Sims 3ban, hol találok tibériumot?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy valaki talált Egyiptomban, de nem igen részletezte. Egymás után többször mentem ki, 8 napokat töltöttem ott, minden nap kerestem (van gyűjtemény rendezőm) és nincs. Azt is olvastam, hogy elvieg bárhol fellelhető. Néztem otthon is, Kínában is. Hol találok? Ilyen küldetést kaptam, és nem akarom visszamondani. Tudja valaki?

2012. ápr. 11. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg Carter vitrinjét és tedd rá a legdrágább drágakőveket majd ha betelt a vitrin nyomd meg a visszafordithatatlan transzfiguráció interakciót nem tuti hogy azt kapsz de nekem az volt az első nagyon nagyon drága kövem :)(Helyesírásért bocsi)
2012. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok itt van tipp róla : [link]
2012. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, én is ezen az oldalon szoktam böngészni segítségért, de erről még nem olvastam. Azóta megpróbáltam több összetevővel is, többnyire koponyákat kaptam, meg nagy szív alakú köveket, de tibériumot még nem. Azt esetleg meg tudod írni, hogy miket tettél bele, hogy azt kaptad?
2012. ápr. 13. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
itt van egy pár :szivárvány ékkő,lelki béke(Szfinxben meglelhető)smaragd lapis lazuli úgy nagy többségben ezeket.
2012. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de a piacon is meg tudod nézni
2012. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!