Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-ben miért nem tudok...

Win7-ben miért nem tudok tálcára tenni semmit?

Figyelt kérdés
Ha kattintok a jobb felső sarokban a kis vonalra (ezzel teszem tálcára az ablakokat), akkor nem kerülnek a tálcára, csak összemennek kb 5 centi szélesre és csak a fejlécük látszik, majd "lemásznak" a képernyő aljára. Tegnap találkoztam ezzel a jelenséggel először. Semmit nem állítottam a megjelenésen már hetek óta, szóval nem hiszem, hogy elcsesztem volna valamit, de ha valakinek van valami ötlete, azt szívesen fogadnám, mert ez nagyon idegesítő.

2012. ápr. 11. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamiért child window-ként viselkednek. Ki kéne deríteni, hogy ki a parent. Erre jó a Spy++.
2012. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, leszedtem a Spy++-t és elindítottam. Most honnan tudom ki a parent?
2012. ápr. 11. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Balról az ötödik ikont megnyomod, majd a kis célkereszttel becélozod az egyik hülyén viselkedő ablakot. Utána OK. A megjelenő ablak windows fülén le lehet olvasni, melyik a parent window.


Mellette látsz egy hexadecimális számot, a handle-t. Arra katt, akkor az ablak átvált annak a tulajdonságaira. Utána az utolsó fülön katt a process ID-re. Amit a module name mezőben látsz, az az exe hülyül az ablakaiddal elvileg.

2012. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy bármelyik ablakot is jelölöm ki a célkereszttel (mindegyik "hülyén viselkedő ablak", nincs kivétel) a parent window mindehol "(None)".
2012. ápr. 11. 13:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Más ötlet?
2012. ápr. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!