Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem ad ki hangot a...

Miért nem ad ki hangot a hangszóróm Windows 7 alatt?

Figyelt kérdés

Üdv.

Már egy ideje használok Win 7-et és Linux Ubuntut egyszerre.

A Win 7-en játszottam egyik este, kikapcsoltam, másnap be és már nem volt hangja.

Ezzel szemben a Linuxon tökéletesen működik a hang, a hangszóró.


Ha elindítok egy média lejátszót (VLC) akkor a tálcán lévő hangszóró ikon azt jelzi hogy működik (a zöld csík fel-le ugrál) hang mégse jön ki. Mi a probléma megoldása?


Köszönöm.


2012. ápr. 11. 18:13
 1/3 A kérdező kommentje:
(Tudom, hogy nem jó dolog, de) a frissítések keresése, telepítése le van tiltva. Semmi nem települt vagy frissült a gépen.
2012. ápr. 11. 18:16
 2/3 anonim válasza:

Hang driver probléma lesz.

Nekem Fujitsu Siemens Amilo 1705 laptopom van. Linux alatt nincs semmi baja. Windows alatt géphang rendesen szólt, de hangkimenetet használva néma volt. Keresgéltem friss drivert, és megszünt a probléma.

2012. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet, szarrá ment a füles.. ezt nem hiszem, mert írtad, h ubu alatt megy.... akkor driver probléma lesz, töltsd le a legfrissebb drájvert.
2012. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!