Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu 11.10 miért nem engedi...

Ubuntu 11.10 miért nem engedi a boot sorrendet módosítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

300 gigás winyó van a gépben. Eredetileg 50 giga win7, majd 250 adat. A 250-es végéből le lett választva 10 giga Ubuntunak. ~10.8-as volt fenn. Az alatt a Startup manager/ Rendszerbetöltés Kezelő tökéletesen működött. Levettem a visszaszámolási időt 3-ra, és beállítottam win7-et alapnak.

No már most felbosszantott a vindóz, és elkezdtem linuxozni. Felfrissítettem a rendszert, meg beállítottam alapértelmezettnek a friss rendszert.

Aztán rájöttem, hogy mégse olyan jó a linux, és mégis win7-et akarnék alapból indulónak. Viszont hiába állítom vissza a windows-t, ha nem lépkedek el, továbbra is az első rendszer indul el a listában, ami a friss linux.

Mit csináljak vele? Manuálisan hekkeljem a grubot? Hogyan?



#Windows 7 #Ubuntu #rendszerbetöltés kezelő #startup manager
2012. ápr. 11. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Winre tedd fel a EasyBCD-t és abban állítsd át h mi legyen a default
2012. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!