Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a Sims 2-nek?

Mi a baja a Sims 2-nek?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem a Sims 2 szinte összes részét(alapjátéktól az IKEA álomotthon cuccokig) és ma töltöttem le a nagyvárosi életet. Eddig még nem volt ezzel gond, de most nem tudom feltelepíteni ezt a kiegészítőt,mert azt írja ki hogy: " A termék futtatásához telepített The Sims 2 alapjáték szükséges.Kérjük, hogy telepítsd a The Sims 2-t mielőtt ezt a terméket telepítenéd." Nem tudom mit csináljak, már próbáltam mindenhogy pedig fent van az alapjáték.Nem akarom ujra tenni az egészet, most mi legyen? Nincs crackelve egyik kiegészítő sem,mielőtt azt írná valaki,hogy az a gond.Lécci segítseteeek!!! :S

#élet #Sims 2 #nem lehet telepíteni a sims2-őt #sims2 telepítési gond
2012. ápr. 11. 21:54
 1/4 anonim válasza:
Mielőtt fel telepítetted az összes kiegészítőt azt csak akkor tudod használni ha fönn van a Sims 2 alapjáték és utána tudsz játszani a kiegészítőkkel
2012. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
leírtam,hogy fentvan mindegyik része a sims2-nek:)
2012. ápr. 18. 19:27
 3/4 LunaLovegood válasza:
szerintem vagy az a gond hogy nem sorban telepíted ahogy a kiegészytők vannak, vagy töltsd le a deamon toolst és helyezd be a játéklemezt,ha letöltött a játék!
2012. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez így mind meg is volt, de nem megy. Win8-am van, de a 3-at próbáltam letöltögetni,az sem nagyon akart menni... jó lenne ha valaki tényleg tudna segíteni.
2013. febr. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!