Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képszerkesztő programma...

Melyik képszerkesztő programmal és hogy lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Olyan kép kellene nekem amin egy futó ember van találtam is egy jót meg zöld láng ahhoz is találtam képet.. Na már most ezt a két képet úgy kellene összerakni hogy úgy tűnjön, hogy a futó ember háta ég a gyorsaság miatt ezzel az a baj hogy ha én egyszerűen odaigazgatom a képet akkor az nem jó mert az a lángok eltakarják a kezét amitől elég gagyin néz ki szóval úgy kellene megcsinálni hogy a kezét valahogy kivágni vagy nem tudom hogy hogy és a tüzes képre rakni hogy a keze is látszódjon.


Vagy esetleg ha van valami youtube-os tutorial az is jó nekem :)


2012. ápr. 12. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy rétegkezelő képszerkesztő kell, ahol a tartalmat egymáshoz viszonyítva tudod helyezni. A másik ami segít, az a rétegmaszk létrehozása, mert azzal az egyik képet bele tudod mosni a másikba. Ezek kombinálásával már meg lehet oldani, hogy a láng a másik kép része legyen, de csak ott foglaljon le képterületet, ahol akarod.


Tekintve, hogy nem tudod hogy ezt a Gimp vagy Photoshop el tudja végezni, a programokat sem tudod majd valószínűleg használni. Mivel ezek nem úgy működnek, hogy lenyomsz egy gombot és kész az effekt, hanem soklépéses műveletsorral kell kialakítani egy-egy hatást, aminek elsajátítása hosszú időt vesz igénybe, elképzelhető hogy nem sikerül megcsinálnod vagy nem azt az eredményt kapod amit elvárnál.


Tutorialként elég rákeresni: program neve + maszkolás például.

2012. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy Photoshoppal lehet de direkt azért tettem így fel a kérdést hátha van 1-2 kattintós módszer/program is :D De azért köszi :) megnézem akkor youtube-on :)
2012. ápr. 13. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!