Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék közben elmegy a kép...

Játék közben elmegy a kép majd ha nyomok egy alt+tab ot viszalép az asztalra és felugrik egy ablak ezzel a szöveggel:A képernyőillesztő program nem válaszolt majd helyreállt, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Most vettem a gépem Gigabite alaplaplap+intel g860+4gb ram+ wd vinyó+ati4870 a tápom maradt 400w-os. win 7 professional van fenn. vga driver is ujj. néha a böngésző képe is befagy. mi lehet a probléma?
2012. ápr. 12. 16:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
nemgatyázok. ujrarakom a win 7 et.. remélem jólesz.. mert ha nem akkor tényleg szétverem ezt a hulladékot...
2012. ápr. 12. 18:37
 22/24 anonim válasza:
Oké.
2012. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

megvagyok.. de nemértem.. ennél a kártyánál agpu órajel 750mhz a memória pedig 900mhz... de látom hogy a gpu orajel csak 500 on megy... és van az alaplaphoz program amivel lehet álitani a cpu-t gpu-t stb.. és ahogy elinditom a programot átvált 750 re az órajel... és kb 2másodperc mulva visszáll 500 ra.. tehát ismét ugyanottt vagyok ahol elkezdtem...mi lehet a baj..? nemértem...

kevés lehet a 400w os táp? vagymi? a gpu fogyasztása hivatalosan 150w a procié65w a vinyó a ram meg az alaplap mennyit ehet meg???

2012. ápr. 12. 19:42
 24/24 anonim válasza:
Azzal nem lehet gond. Neked telepítés közben írja ki h lehet h nem fog rendesen működni?
2012. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!