Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IME fájlokat törölhetem?

IME fájlokat törölhetem?

Figyelt kérdés

Windows 7 professional, Wise lemeztisztító.

Van egy olyan opció, hogy törölhetem az alábbi fájlokat:

Japanese IME

Korean IME

Traditional Chinese IME

Microsoft Pinyin IME

Help files of Windows

Wallpaper files of Windows

Ezek mik? Törölhetem őket? Nem lesz baja a Windowsnak tőle?



2012. ápr. 12. 20:15
 1/6 anonim válasza:
próbáld ki és megtudod.xD
2012. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én azt ajánlom hogy ne töröld ki.
2012. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De lesz, megnyirbálsz vele pár hasznos funkciót. Az IME az Input Method Editor -t takarja, ami az említett Japán, Koreai, Hagyományos Kínai, Pintyin IME-ket jelöli esetünkben (ahogy leírtad) ez való arra, hogy más nyelv billentyűzetével is tudj írni az adott nyelven. Ha pl japán IME használata közben angolul begépeled a szót megfelelően. (mondjuk "taka"), akkor kiadja a megfelelő Kanjit / Hiraganát.


Mindent összevetve tehát, a Windows egyres rendszerfájljai ezek. Sokat nem foglalnak, nem tudom miért akarod őket törölni. De ha ilyeneket is törölne neked a "lemeztisztító", szerintem sürgősen kukázd egy biztonságosabbra. (mondjuk CCleaner)

2012. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ !!!
2012. máj. 16. 14:55
 5/6 vasorru válasza:
100%

Aemdae Turion válasza részben igaz.

Azonban ha nincs szükséged az általa említett dolgokra - nagyon ritkán kellenek, szinte sosem - nyugodtan törölhetőek, pl. ha nagyon szükséged van plusz (kb. 1G) tárhelyre.


A Wise Disk Cleaner-ről adott kritikája átgondolatlan, erősen szubjektív.

Ebben a cleaner-ben opcióként jelenik meg fentiek törlésének lehetősége, alapból nem is listázza. Lényeg, hogy ad rá lehetőséget, korrekt magyarázattal.

A Ccleanernél messze jobb! A Wise Registry Cleaner-el együtt a leghatásosabb.

Ez meg a saját, nem szubjektív kritikám! :)

2013. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszod. Ment a zöld pacsi.
2013. aug. 9. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!