Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehetne még...

Milyen programmal lehetne még megnyitni Media descriptor képfájlt? Vagy hogyan lehetne javítani?

Figyelt kérdés

Az Alcohol 120% programmal, ha bele rakom a listába 0 Mb-ot mutat. Egyébként a windowssal 3.69 Gb a párja az MDF fájl.

Az Asterix az olimpián játékot töltöttem le torrentbe már kétszer, egyszer már reapidshare-ben is, de mindig ugyanaz az eredmény.

Sem a daemon toolssal, sem a Nero image drive- val sem sikerült.

Szerintem az MDS fájl mutatja meg a programnak hol található az MDF képfájl, és valami az MDS fájlba nem stimmel.

Nem értem miért kering torrentben egy ilyen képfájl, ami hibás, vagy én nem tudok még valamit.

Igaz először már van egy éve is majdnem hogy próbálkoztam, és még azóta is kering, biztosan van valami megoldás a megnyitásra ha azóta sem hal be a torrent.


2009. jún. 18. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak nevezed át az .mdf fájlt .iso -ra és utána meg tudod írni. ;-)


Ha mégse menne (de szerintem menni fog), akkor használd az UltraISO nevű programot, az egyik legjobb az ilyen fájlok kezelésére, készítésére, konvertálására.

2009. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt már azt hiszem régen is próbáltam, jó ötletnek tűnt az alcoholba be sikerült rakni, de megnyitni már nem lehetett, a windows nem tudta olvasni.

A néróval , megpróbáltam képfájl kiírásával egyenlőre csak nrg-re kiírni de csak egy ugyanolyan lemezt kaptam, amire az elején a néró figyelmeztetett is.

2009. jún. 19. 17:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Na még megpróbálom az ultra iso-t.
2009. jún. 19. 17:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Ultra iso-val is ugyanaz " ismeretlen lemezképfájl formátum"
2009. jún. 19. 18:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Frissítettem az Alcohol 120-at az viszi :)
2009. jún. 19. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!