Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS3 Extended, time...

Photoshop CS3 Extended, time lapse-t akarok készíteni. Mi lehet a gond? és ez a szöveg jelenik meg:

Figyelt kérdés

Probléma-aláírás:

Problémaesemény neve: APPCRASH

Alkalmazásnév: Photoshop.exe

Alkalmazásverzió: 10.0.0.0

Alkalmazás időbélyegzője: 4601eae8

Hiba – modul neve: CoreFoundation.dll

Hiba – modul verziója: 1.630.14.0

Hiba – modul időbélyegzője: 4e0373f7

Kivételkód: c0000005

Kivétel – eltolás: 0004ccf3

Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.48

Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk 1: 0a9e

További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

További információk 3: 0a9e

További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789


Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:

[link]


Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:

C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt


Egy Acer eMachines laptopom van, nem tudom hogy mi a gond. Köszi, ha tudsz segíteni!!!



2012. ápr. 12. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A timelapse elvileg képek betöltése, majd időzítése, esetleg egy zene berakása, és videóként való kimentés eredménye. Ehhez pedig egy videoszerkesztőt használnak, nem képszerkesztőt.

Például Windows Movie Maker, vagy Sony Vegas, vagy Cyberlink Power Director, mivel ezek úgy működnek hogy a betöltött képekből és zenékből egy videót készítenek.


Nem azt mondom, hogy nem lehet, de biztos nem PS-ben kezdeném el csinálni először (főleg hogy elszáll).

2012. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

figyu, ha nem tudsz hasznosat hozzátenni, akkor légyszi ne szólj hozzá. tudom mi az a timelapse... nem vagyok hülye.

és hogy miért photoshopban akarom csinálni?? ezért:

[link]

ha érted érted, ha nem, akkor meg sajnos nem. És előbb a kérdést is fogd fel, és nem kell elküldeni a retkesf*szba, hogy miért photoshopban akarom csinálni.

2012. ápr. 13. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem állok le vitatkozni, mert nincs értelme.


Annyiban azért megvédem magam, hogy semmilyen bántó szándék nem volt a válaszban, csak te reagálod túl. Hülyeséget sem mondtam, mert a cikk ugyanazt leírja amit én is, azzal a különbséggel hogy az a PS-re fókuszálva írja le a műveletet, míg én más (értsd itt: egyszerűbb) programot javasoltam volna.


Kapásból a batch rész átugorható a Lightroom használatával, mert pont arra találták ki. Nem csak egyszerűbb, de gyorsabb is benne a több képen való azonos művelet elvégzése. Mivel a további munkafolyamat már csak a képek betöltése, azt megint egy kompetens program (például egy videoszerkesztő) gyorsabban és több beállítási lehetőséggel végzi el.


Ezzel meg is lehet kerülni a PS használatát (szükségtelenné válik), ami nálad nem is működik éppen. Erre amúgy vannak a neten megoldások (vagy legalább próbálkozások), ha a kérdéses .dll és a PS összeomlás kapcsolatára keresel.


De nyilván ezzel is csak a hozzá nem értésemről tettem tanúságot, úgyhogy hátha holnap estig jön majd csupa olyan helyes válasz, amivel kezdeni is tudsz valamit. Mert ha ezekből a mondatokból egyik sem tudott hasznodra válni, akkor tényleg kár volt az időt pocsékolni ennyi szövegre.

2012. ápr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most el kell mennem suliba... ha visszajövök válaszolok.
2012. ápr. 13. 06:56
 5/5 A kérdező kommentje:

Pedagógiai célzattal válaszoltam úgy, ahogy válaszoltam.

A PS pl tud olyat, hogy hány képet akarsz betölteni 1 másodperc alatt. SonyVegasban ezt tudtommal nem lehet beállítani.

De ezek után keresek egy kötél társáságában egy jó erős gerendát, és társadalom érdekében....

2012. ápr. 13. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!