Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A minecraft ezt csinálja mit...

A minecraft ezt csinálja mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha elindítom a minecraftot singleplayerben. Egy ideig normálisan enged játszani aztán ezt írja ki : "Minecraft has run out of memory. This could be caused by a bug in the game or by the Java Virtual Machine not being allocated enough memory. If you are playing in s web browser, try downloading the game and playing offline. To prevent level corruption, the current game has quit. We'we tried to free up enough memory to let you go back to the main menu and back to playing, but this may not have worked. Please restart the game if you see this message again." Már többször újraindítottam a játékot, és letöltve játszom. Az offline lehetőséget úgy oldottam meg, hogy kikapcsoltam az internetet de a probléma még így is fennáll. Mit tegyek?

2012. ápr. 13. 16:04
 1/2 Wolfenstein2000 ***** válasza:

kevés a ram, vagy a java hibázik.

ezt írja. azért némi angol tudás nemárthat.

2012. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha ezzel indítod a játékot akkor nem fogja kiírni:

[link]

2012. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!