Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 lefagy, mit tehetek?

Lin71 kérdése:

Sims 3 lefagy, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy ha lakberendezésnél rákattintok a Fűrdőszoba kellékek - fali díszekre, lefagy a játék.

Több kiegészítőm van fent, már patcheltem is, letöröltem, a mentéseket biztonságba helyeztem, a játékot újraraktam, de a probléma ugyanaz. :(

Nemtudom találkozott-e valaki hasonló gonddal, de esetleg nincs valami ötletetek, hogyan lehetne megoldani?


A válaszokat előre is köszönöm. :)



2012. ápr. 13. 19:46
 1/2 anonim válasza:
44%

Szoval ujratelepitetted.Az ok.Eredeti verzio?

Am lehet nem nagy kapacitasu a geped es sok neki a sims3.nekem is volt ilyen, allandoan lefagyott.Szerintem eselyesebb h a gepeddel van vmi,mint magaval a jatekkal.

2012. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
A szímsz az egy sz*r játék nem hiszem hogy szükséged van rá dobd a kukába vagy törd el a cd-t vagy tedd be a mikrohullámú sütőbe 20 percre vagy egyszerűen pisáld le és húzd le a wc-n...
2012. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!