Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? (rossz a sims 3)

Lilike34 kérdése:

Mit csináljak? (rossz a sims 3)

Figyelt kérdés
Letöltötem a sims 3 alapot és néhány kiegészitöjét!Az inidtóplanelnél azt irta hogy frissiteni kell.Frissitettem!de most valami naplóról beszél és nem tudom mit csináljak mert nem indul el! Léci SEGITS!!(helyesirási hibákért bocs!)

2012. ápr. 14. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha letöltötted az ugyebár nem eredeti. frissítésnél valószínűleg érzékelte, hogy a szoftver hamis, így a szerver naplózta ezt, és gondolom valahogy megbuherálták, hogy ne tudj vele játszani. Persze ez egy elmélet, olyan mint a feketelista. Aki felkerül, az nem tudja a progit azzal a telepítéssel használni.
2012. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az alap meg van cd-én.meg is próbáltam úgy hogy csak azt rakom fel és frissitek de igy is arról beszélt:(ha nem frissitek akkor meg azért vinyog
2012. ápr. 14. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!