Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IPod Touch 4G 5.1 Tethered...

IPod Touch 4G 5.1 Tethered Jailbreak miért nem megy?

Figyelt kérdés
Jailbreakeltem az iPod Touch 4G-met. Redsn0w 0.9.10b6 programmal. 5.1-es iOS van egyébként a készülékemen. Minden sikerült, mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva. Elindítom a Cyndiát és be akarom rakni a source-ok közé a cyndia.hackulo.us és nem sikerül... Mi lehet a baj? Tudtok esetleg még olyan programokat amelyikkel alkalmazásokat tudok letölteni? nCore-ról töltöttem le alkalmazást, beraktam az iTunes-ba ahogy írta és még is azt írja ki, hogy a telepítés sikertelen.. Talán nem jó a jailbreak?

2012. ápr. 14. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

De jó. Kell a tacsira egy Installous 4 (cydiából), a gépre pedig egy total commander és T-Pot( [link]

Ezek után a total commanderben a hálózatnál ott lesz, hogy T-Pot. az iPod legyen bedugva, a T-Potban menj bele ebbe : T-Pot/private/var/mobile/Documents/Installous/Downloads

Ide bemásolod a fájlt, amit letöltöttél ncore-ról, és az Installozus app-ban a letöltések között ott lesz. Annyi a teendő, hogy rámész és telepíted!

2012. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,de már megoldódott a problémám!
2012. ápr. 16. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!