Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom eltüntetni a régi...

Gergő321 kérdése:

Hogy tudom eltüntetni a régi windows "indítóját"?

Figyelt kérdés

Szia.! windows 7 van a gépemen,de mikor bekapcsolom felajánlja a gép,hogy indítsam a régi windows verziót. Nos én formáztam a vinyót a win 7 telepítése előtt,ezért az a régi windows már nem tud elindulni. hogy tudnám elérni hogy egyből elinduljon a gép,és ne ajánlja fel ezt?

http://www.youtube.com/watch?v=ZpYniHHEf5Q&feature=youtu.be (így néz ki)


2012. ápr. 14. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem: állitsd be hogy láthasd a "Hidden fájlokat" majd nyisd meg azta disket, particiót, ahonnan a régi win bootolt, majd keress egy boot.ini-t (ez csak az xp-nél van)

és töröld ki. TALÁN ez segithet rajtad, bár nem tudom, mert nem próbáltam, viszont elméletileg igy kell megoldani.

2012. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Start menü keresőmezőjébe beírod, hogy "msconfig", nyomsz egy enter-t. Bejön egy ablak annak a második fülén (rendszerindítás) töröld ki azt a sort, amelyik nem kell. Gondolom az az XP-s sor lesz. Ha kitörlöd elvileg nen kell választani...
2012. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!