Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus X53S típusú laptopnál a...

Asus X53S típusú laptopnál a bioson belül hogyan tudom a processzor teljesítményét 2,5 ghz-ról megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, hogy mi a különbség és aztán visszaállítani. Örülnék ha valaki részletesen leírná nehogy elrontsam a végén! Köszönöm előre is!

2012. ápr. 14. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kb pont sehogy, laptopoknál nem nagyon tudsz tuningolni biosból.
2012. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, az eladó, hogy lehet, magától mondta. Csak ugyebár nem kérdeztem tőle, hogy hogyan lehet, hisz nem informatikus volt.
2012. ápr. 15. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:

1: Hol vetted?

2: Adj egy teljes típusszámot, pl: Asus X53SC-SX411D, mert a fele lemaradt és így passz hogy milyen prociról van szó, ha a Core i5 2450M-ről akkor fölösleges is.

2012. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A saturnban vettem. Az általad említett proci az úgyhogy akkor mindegy! Amúgy mi a véleményed erről a laptopról? Video kártyáról stb. asus x53sd-sx178v
2012. ápr. 15. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!