Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Metro 2033 nagyon akad a...

Metro 2033 nagyon akad a játék. A grafikát mind1 hogy maxra v minre állítom dx9 v dx10 is mindegy. Mi lehet a gond? Javítás megoldaná a gondot?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Processzorlimit.
2012. ápr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
picit bővebben?
2012. ápr. 15. 01:05
 3/8 anonim ***** válasza:
A processzor ennyit tud kipréselni magából. Ha a grafikán változtatva nincs teljesítményjavulás, akkor nyilvánvalóan a processzor nem bír többet. persze konfigot nem írtál, szóval egyelőre ennyi.
2012. ápr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül CPU limit...ahhoz sztem elég gyenge proci kéne. Esetleg valami integrált vagy nagyon gyenge videokártyától is lehet, de akár a kevés RAM is okozhat játszhatatlanságot. Mondjuk a konfig leírása nélkül sosem fogunk rájönni.
2012. ápr. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hahó a Metrórol beszélünk!

A legszarabbúl optimalizált játékról ezért marha nagy gépigénnyel és mellesleg az elsőnek igaza lehet.A videokarid sem lehet csúcs ha dx11-et nem írtál-összességében az egyik legnagyobb gépigényű játék.

2012. ápr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerem a gémet, meg is van eredetiben. Először az akkor még vadiúj Phenom II X4 procimmal, 4GB RAM-mal és egy HD4830 karival vittem végig. A CPU kihasználtság 30-40% közötti volt, de memóriából is 2GB körül volt használatban, amikor tálcára tettem a gémet. Tehát nem ezeket falja a játék nagyon, hanem a VGA-t...de azt rendesen. Mondjuk a 4830-cal, ha nem is max grafikán, de játszható volt és még jól is nézett ki. Teljesen kimaxolva viszont a mostani 6850 karimat is megdolgoztatja szépen, de minimális kompromisszummal (picit engedve az extra beállításokból) már egész játszhatóan fut...ha jól emlékszem, már régen vettem elő.
2012. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

dx11-et azé nem írtam mee akkor még nem volt ott opció...skrildow 1 uo patch és hasítr a játék maxon...dx 11.csíkos

4*2.5 ghz

8gb ram 1333mhz---menne magasabban is de minek?

7650 m 1gb

a kérdés a dx 11 csíkozása ..

2012. ápr. 16. 19:36
 8/8 A kérdező kommentje:
jav hd 7670m 1gb
2012. ápr. 17. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!