Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem enged a telepítő...

Miért nem enged a telepítő továbblépni?

Figyelt kérdés
Telepíteni szeretnék egy programot, ami egyszer már fent volt és szabályszerűen letöröltem akkor.Most az első lépés után nem enged továbblépni, nyomom a next-et és inaktív, nem történik semmi. Mitől lehet?

2012. ápr. 15. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán mert el kell fogadni a licenszet van olyan hogy le kell húzni a legaljára és akkor nyilik meg, de olyan is van hogyha tömöritett formában töltötted le akkor kell hozzá egy másik fájl is. Ha nem megy vidd el számítógépszervízbe.
2012. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, megnéztem ez még csak felkészülés a telepítésre-rész. Itt azt kell kiválasztani hogy általános módon vagy testreszabva települjön.Ja és tömörített, de betallóztam power iso-val és onnan próbáltam telepíteni.
2012. ápr. 15. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!