Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan lehetőség vagy...

Létezik olyan lehetőség vagy program? Hogy a jelenlegi merev lemezem haldoklik mert zörög és kattog. Többi lent!

Figyelt kérdés

Ami a c meghajtó.És telepíteni szeretnék másik vett vincseszterre operációs rendszert.!

Mert van telepítő lemezem de nem a c-t akarnám újra telepíteni hanem másodlagosként az új vincseszterre?

Mert ez a lemez nem indul automatikusan ha csak az üres vincseszter van a gépembe téve elsődlegesként?

A BIOS-ban meg nem értek a dolgokhoz mert német nyelvű..!



2012. ápr. 15. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
ibm?
2012. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alaplap neve IBM 8305RAG
2012. ápr. 15. 19:27
 3/8 A kérdező kommentje:

Alaplap azonosítója <DMI>

DMI BIOS verzió 24KT25AGR

2012. ápr. 15. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az újra kéne telepíteni. Dugd a mostani helyére, a régi rosszat mért használnád, inkább ments róla adatokat....
2012. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia ezt tettem.A régit ilyenkor nem akarnám használni újra telepítésnél.Csak kissé sok minden van rajta 200 gigán legalább 60 giga anyag.Zenék albumok tömörítve.Ennyit nem tudok menteni mert sok lemez lenne.

Azért szeretném megoldani valahogy hogy majd át másolni a újabb 250 gigásra.

2012. ápr. 15. 20:23
 6/8 A kérdező kommentje:
ja igen azt már próbáltam de így sem indult el a telepítő lemez.
2012. ápr. 15. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
netvista ?
2012. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

XP program van a gépemen és ilyen telepítő lemezem is volna csak.Vista nincsen tulajdonomban.Nem ismerem azt.

Ebből próbáltam tanulni.De én BIOS-som nem ilyen sajna

[link]

2012. ápr. 15. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!