Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud küldeni refog...

Valaki tud küldeni refog keyloggerhez egy: reference number és egy registration key -t?

Figyelt kérdés
letöltöttem a programot, de sajnos nincs a regisztrációhoz kulcsom, így csak próba verzióm van, ami nem működik úgy ahogy kellene...
2012. ápr. 15. 22:42
 1/5 Pj0tr ***** válasza:

Nem elég, hogy mások után kémkednél, még lopni is akarod hozzá a progit? Ez olyan mintha a betörő a feszítővasat is lopná a betörés előtt.

Egyébként, más jelszavához, levelezéséhez vagy akár fb profiljához az ég világon semmi közöd!

2012. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először is a saját gépemre akarom rakni.Másodszor pedig senki fb profilja nem érdekel...de akkor másik szempontból, nem hiszem el, hogy te minden programot vagy egyéb dolgot az életben megveszel ami eredeti, pontosabban CSAK azt ami eredeti...
2012. ápr. 17. 08:46
 3/5 Pj0tr ***** válasza:

Na jó belemegyek a vitába, bár úgyis alul maradok :)

Szóval. Alapvetően két dolognak szól amit írtam:

1) Ha már nem veszed meg a progit, legalább ne publikus oldalon kérdezd meg hogyan kell

2) A keylogger-re csak azért lehet szükséged, hogy a mások által leütött billentyűket mentse el. A sajátjaiddal gondolom tisztában vagy.

2012. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó, akkor egyrészt, szerintem ezért van ez az oldal, mert anonim marad mindenki.Azonkívül sokkal de sokkal nagyobb badarságokat olvashatsz itt, mint az én egyszerű kérdésem.

Másrészt, tisztában vagyok vele, hogy a mások által az én gépemen leütött billentyűket figyeli igen, de nekem erre van szükségem, mert számomra fontos szakdolgozatokba és egyebekbe valaki belekontárkodott.csupán tudni akarom, hogy ki volt, és nyilván úgy derül ki, hogy ha újra megpróbálja, én vissza tudjam nézni, amiből tudok következtetni. szóval ha nem tudsz segíteni, akkor köszönöm nem kérek több tanácsot. :)

2012. ápr. 18. 15:42
 5/5 Pj0tr ***** válasza:
Akkor rosszul tetted fel a kérdést. Szvsz a lényeg, hogy biztonságban tudd a szakdolgozatod. A megoldás, hogy a gépeden csak te legyél adinisztrátor és kódold le a fiókot. A dokumentumok mappához nem fognak hozzáférni (nem 100%os, de csak nem szedi szét a gépet, hogy kivegye a vinyót...)
2012. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!