Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért készít a Sony vegas...

ASOT kérdése:

Miért készít a Sony vegas pro. óriási méretű hd minőségű videót?

Figyelt kérdés

Szóval! :)

Kb egy 5 perces videót ha összerakok és elmentem 1280*720-as Hd minőségben mpeg4-be akkor 200 meg 250 mb-os videókat csinál....már kerestem mindenhol h hol lehetne ezen állítani de nem találtam!

Több youtubos felhasználó is a sony vegas pro-t használja de nekik max ilyen 75 mb os a videó.



2012. ápr. 16. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
miből gondold, hogy nekik akkora csak? attól, hogy letöltöd utána és 75mb lesz az csak egy dolog, te nem az eredeti videót töltöd le... amúgy állítani kell rajta, próbálkozz, hogy neked melyik a legmegfelelőbb beállítás. én pl. wmv-ben szoktam menteni, de ha jutubon körbenézel van jó pár videó a beállításokról
2012. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

óóó már sokat néztem...

szóval azt mondod h amit youtubra felteszek 200 mb-os videót azt elvileg ott betömöríti a rendszerük?


még 1 apró kérdés!

A videók amik fel vannak töltve pl.: putlockerre, azok között van ami elvileg HD, legtöbbször a sorozatoknál látom ezt, és alig van 400 mb, és 45 perces a film!

Azt mivel tömörítik? bocs a hülye kérdésért!

2012. ápr. 16. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!