Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy patrícióm van. Windows 8...

Egy patrícióm van. Windows 8 Betáját leszedtem de félek hogy a win7-et letörli és nemtudom majd használni. Ha felrakom egy patrícióra a Win8-at, és a win7 is rajta lesz Akkor mind kettöt lehett majd használni?

Figyelt kérdés
HELP!!! Csak egy próbát akarok hogy mijen. Amugy lehettesz rá rakni Drivereket? Játékokat?

2012. ápr. 17. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy particióra nem lehet egynél több oprendszert rakni - legalábbis windiwsot biztos nem. simán csinálj egy új particiót és arra rakd rá. Bár a kockázat mindig megvan hogy felulirja az előző win boot fájljait és miután kitörölted a 8-ast már nem fogod tudni bekapcsolni a win7-et
2012. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meglehet csinálni hogy 2 operációs rendszer legyen fent a gépen... Nekem egyszer volt fent Win7 meg Vista... Driverek nem kellenek mert autómatikusan ismeri fel őket... (kivéve amit nem... xDDD) De ha felrakod a másik partícióra akkor majd formázni kell, amit csak egy win7 CD-vel és egy újratelepítéssel érsz el...
2012. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az Oracle Virtual Box-ot is kipróbálhatnád…
2012. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tenném fel a 7 mellé a 8-at mert az egy béta verzió. Kipróbálásra, teli hibákkal. Ha taccsra vágja a 7-es oprendszeredet meg az adataidat akkor meg bajba leszel. Másik partícióra esetleg...
2012. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen erre találták ki a Virtual Boxot pl.
2012. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!