Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történne, ha megszüntetném...

Mi történne, ha megszüntetném a Google+-t? Megmaradna a picasawebem vagy ujra kellene regiznem?

Figyelt kérdés

Megbántam. Ha megszüntetném, megszűnne vele a picasawebem is? Vagy azok a fotók rajta maradnának, amiket még a Picasa progival töltöttem fel és csak azok tűnnének el belőle, melyeket már a Goggle+ feltöltőjén töltöttem fel?

Nem teljesen tiszta előttem a Picasaweb-Picasa progi-Google+ kapcsolata.



2012. ápr. 18. 18:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Már a Google+ előtt is volt picasawebalbumom.

Ha pedig Google+-om is van, akkor már a Picasa progival és a picasaweb Feltöltés funkciójával már nem tudok feltölteni és fotóimat kezelni?

2012. ápr. 18. 20:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes megszüntetni,mert a google folyamatosan beszervezi alá az összes többi cuccot. Amúgy meg a picasa web albums és a google+ album ugyanaz és szerintem mindkét helyről elérhető, legalábbis nálam azonos a tartalma.Tehát,ha a megosztás a gondod,akkor az új piacas programban feltöltheted a g+ -ra és ha valaki ismeretlennel akarod megosztani,akkor bemehetsz a picasa web albumos részbe ott tovább oszthatod. Bár lehet,hogy kell előtte valamit állítani,de próbáld ki.
2012. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a köreidbe felvehetsz embereket csak e-mail címmel is pl zoli@freemai.hu .Akkor ha neki nincs g+ -os accountja ő levélben kapja meg a megosztott tartalmat.
2012. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1./ Valahol valamikor mintha olvastam volna, hogy ha Google+-om van, akkor csak ezzel tudok feltölteni a picasawebre és megosztani. Igaz lenne?

2./ De továbbra is érdekel, hogy ha kilépek a Google+ szolgáltatásból, akkor továbbra is hozzáférhetek ugy a picasawebemhez, mint annak aktiválása előtt, vagyis nem vész el?

2012. ápr. 20. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A kilépésre nem tudom a választ,de úgy tudom,hogy csak g+ -on tudsz feltölteni,viszont megosztani tudsz a picasaweben keresztül is.
2012. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!