Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zenék rendezésére keresek...

Zenék rendezésére keresek programot vagy webes szolgáltatást. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van egy halom zeném. Szépen gyűjtögettem őket a számítógépemre, albumok szerint mappákba rendezve...stb Kiírogattam őket DVD-re. Rengeteg van.

Jó lenne ha ezeket össze tudnám rendezni. A metaadatokkal. És nem egyesével kéne megadni minden számnak mondjuk, hogy kik az előadói... remélem érthetően írtam le :)


iTunes? NEm nagyon használtam még de elég sok helyen hallottam róla. Ez képes jól rendezni a zenéim. Szinkronban tartani őket a gépem és a mobil eszközeim között. Hogy van a másolt zenékkel. Bár a kedvenceimet mindig legálisan szerzem be, de bevallom nem vagyok 100%ig tiszta. Jópár albumom van nem legális forrásból is amiket azért nem szeretnék elveszíteni.


Tud valaki tanácsot adni?


2012. ápr. 18. 20:40
 1/2 Doctor0710 ***** válasza:
Az iTunes-ot nem nagyon szeretem, bár iPhone-om van. Én a Quintessential Media Player nevezetű programot ajánlom erre. Van benne MusicID szolgáltatás, ami képes felismerni a híresebb zeneszámokat, van benne File Renamer, ami az ID3 tag-ek alapján mappákba tudja rendezni a zenéid, vagy át is tudja nevezni őket. Hátránya az iTunes-hoz képest, hogy nemigen tud mobil eszközökkel szinkronizálódni, nincs benne ilyen lehetőség.
2012. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Kipróbáltam, de nem ilyenre gondoltam (vagy lehet én használtam rosszul?) Ez a progi annyit csinál ahogy én láttam, hogy magának, a saját felületére összegyűjti és adatbázisba rendezi, a beolvasott zenéket. Amelyeket megtalál azokat kiegészíti magának metaadatokkal.


De nem rendezte át még így sem a könyvtáraimat. Képes rá?

iTunes vagy hasonló csak azért fordult meg a fejemben mert feltöltöm oda és elrendezi magának ahogy akarja, mind1. Letölteni újra már abban a struktúrában fogom ha kell.

Lejátszónak a winamp a desktopra tökéletesen megteszi, a kütyükre pedig az ottani lejátszó (Power Playert használok androidon)

2012. ápr. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!