Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Minecraft?

Miért nem indul a Minecraft?

Figyelt kérdés

Tudom már nagyon sok kérdés van ugyanerről a problémáról, amelyben az openGL-ről van szó, de egyszerűen nem értem, amiket válasznak írogatnak. Nem értem az ilyen illesztőprogramokat, meg videokártya driver stb.

Pontosabban ezt írja ki: Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

Mit lehetne csinálni, és nagyon szépen kérlek ne írjatok bonyolult dolgokat, amelyeknek fele angolul van.



2012. ápr. 18. 20:51
 1/4 anonim válasza:
Nézd meg milyen videókártyád van! Menj fel a gyártó honlapjára! pl.: Ati--) amd.com, Nvidia--) nvidia.com Ott letöltöd a legújabb illesztőproramot, és kész
2012. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nvidia, de fogalmam sincs hogy onnan melyiket kell, mert egy csomó típusú van
2012. ápr. 18. 21:33
 3/4 petko0127 válasza:
keresd meg a videókártyád tipúsát , ha ne tudnád , akkor nomj startot és írd be a keresőbe , hogy dxdiag . Kihoz egy táblázatot a gépről , ott megtalálhatod a videókártyád tipúsát.
2012. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy nézd meg a típusát papiron vagy everest home... azzal is megtod nézni a gépedbe lévő cuccokat
2012. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!