Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a gépre milyen operációs...

Erre a gépre milyen operációs rendszert rakjak?

Figyelt kérdés
AMILO Mini Ui 3520 Intel Atom N270 1GB RAM. Vettem egy ilyen netbookot és üresen kaptam meg. Először XP-t raktam rá de a telepítés közben folyamatosan kék halált kapott. Most Windows Vista Home Basic van rajta ami tökéletesen megy rajta de én soha se szerettem a Vistát(tudom hogy az SP2-től jó lett de nekem nem jön be). Szóval akkor mit rakjak szerintetek erre?Linux?Vagy egy próbát megér a Windows 7 Starter(Azért a starter mert annak kevesebb a gépigénye)?

2012. ápr. 18. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a ram miatt nem raknék rá win7-t.XP-t raknék rá, de ehhez ki kellene küszöbölni a kék halált.Melyik fájl okozta a problémát?
2012. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az írja ki hogy:

PROCESS1_INITALIZATION_FAILED

*** STOP: 0x000006B (0xC000007A, 0x00000008, 0x00000000, 0x00000000)

2012. ápr. 18. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
én is win7-et ajánlom
2012. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak netezésre vagy ilyesmire kell,dobj rá Joli OS-t.


A Joli OS érdekes kis oprendszer,kifejezetten netbook-okra lett kihegyezve.

Olyan mint a google Chromium OS csak a Joli-n bármilyen Linux alkalmazás futtatható nem csak WEB alkalmazások.A hardvereket is jól felismeri,egyszerűen kezelhető,gyors és felhő alapú (cloud) de offline is használható:


[link]

2012. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Linux mint 9 xfce szerintem tökéletes megoldás!Nem kell vírus irtó, meg codec.Csak rárakod és használod.Telepítéskor adsz neki netet és semmi dolgod nincs a nyelven az időn és a billentyűzetkiosztáson kívül.
2012. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rtzui válasza:
WIN 7-ET SEMIKÉP PICI A GÉP A LINUX MINT JÓ VÁLASZTÁS!!
2012. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De kiír egy fájlnevet is kék halálnál kiterjesztéssel, jobb lenne róla egy kép ha tudsz csinálni akár telefonnal is (ami jobb minőségű képet ad)
2012. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült rá varázsolnom az XP mert kiderült hogy a dobozába van egy Fujitsu recovery lemez ami a windows xp-t rakja rá és ennél nem kékhalálozot csak egy másik lemeznél.
2012. ápr. 24. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!