Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs5-el miért nem...

Photoshop cs5-el miért nem tudok színezni, és stílust alkalmazni?

Figyelt kérdés
Mikor rákattintok nem alkalmazza, nem lehet vele így csinálni semmit. Még most tanulom a dolgokat, sokat olvastam utána, és videókat is néztem. Másik fülre kell kattintani? Én az alapvető fülön próbálom csinálni. Sehogy sem akar működni. Valamit át kéne állítanom? Lécci valaki segítsen, mert elakadtam. :(
2012. ápr. 19. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így nem elég konkrét.

Próbáld azt leírni, hogy milyen szerkesztésnél milyen hatást akarsz elérni, ehhez milyen beállítást használsz, és milyen eredményt kapsz ami nem tetszik.


Gyakori hiba a színmódoknál a Szín mód és Normál mód keverése. Esetleg a rossz rétegen való művelet végzése, mert nem az van kijelölve amelyiken végeznéd.

2012. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez alapján csináltam pontosan mindent. Keretet szeretnék a képhez mindent ugyan úgy csináltam, ahogy a videón van, de mégsem sikerült. :(

http://www.youtube.com/watch?v=MUfzXQkCmYA

2012. ápr. 19. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:

ha mindent ugyanúgy csinálnál akkor sikerült volna...

az a baj hogy alapvető tudáshiányban szenvedsz, és az it lévő emberekhez fordulsz akik nem akarják veled megtanítani veled az ABC-t...


amikor én kezdtem akkor nem egyből szerkesztéssel kellett kezdeni, hanem a program megismerésével...


ajánlanám a www.photoshopsuli.hu -t

itt van online kurzus amin elsajátíthatod az alapokat..

aztán, de csak az után elkezdhetsz szerkeszteni, és akkor már tudsz majd tanulni

2012. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!