Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom feloldani a Smart...

Hol tudom feloldani a Smart Security által letiltott weboldalakat?

Figyelt kérdés
A Smart Security 5 letiltotta azt a weboldalt, ahonnan egy másik programom szokta frissíteni magát. Hol és hogy tudom feloldani ezt a tiltást és beállítani, hogy többé ne érzékelje "károsnak" azt az oldalt? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 19. 14:33
 1/1 nazguls ***** válasza:

1. Ha a Smart Security telepítése után , vagy egy nagyobb frissítés után tiltotta le , valószínű hogy csak egy előre beírt "károsító oldal" -ról van szó . Ezek 85% -a csak azért veszélyes mert fájlokat tölt fel...


2. Ha hirtelen , váratlanul bukkan fel , lehetséges (LEHETSÉGES) hogy a szervert támadás érte. (esetleg betörés , vagy egy ddos)Ilyenkor legtöbbször maguk a tulajdonosok jelentik be a veszélyt hogy a vírusirtók letiltsák az oldalt.


3. Lehetséges hogy nem a vírusirtó tiltotta le. Keresd ki a böngésző beállításaiban ha van olyan.


Mindenképpen keresd ki magát a virusírtó programot és nyisd meg a paneljét. Valószínűleg elérhető lesz valamiféle "Védelem" opció és ott a "Böngészők" vagy "Letiltott weboldalak" opció.

Mivel nekem nincs Smart-om ezért információval se tudok szolgálni erről . ;)

2012. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!