Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WIN7 Ultimate miért nem...

WIN7 Ultimate miért nem telepítette fel a hálókártya drivert?

Figyelt kérdés

Most vásárolt ACER ASPIRE 5733Z-4851 - 64bit gépen a WIN7 Home-t akarnám lecserélni. Sokszor telepítettem más gépek, nem most kezdem.

Köszönöm a hozzáértők segítségét!



2012. ápr. 19. 14:38
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Azért, mert egy oprendszernek - semelyiknek- nem feladata, hogy az égvilágon minden hardvert felismerjen és kezeljen. Ezért vannak a gyári driver-ek.

Felmész a gyártó honlapjára, bár ha most vetted, akkor ott a cd is, lehet nincs is frissebb illesztőprogram nála.

2012. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nem adtak hozzá telepítőt. Előtelepített Home volt rajta. Most odáig jutottam, a hálókártyához találtam a honlapján drivert de még hiányzik valami PCI egyszerű kommunikációs vezérlő. Ezt nem tudom mi lehet...

Ha segítenétek, jó lenne.

2012. ápr. 19. 15:20
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:

azért nincs hozzá cd, mert előtelepített volt, és a win valamint a driver-ek/gyári programok a merevlemezen voltak egy recovery partícióban, amit nagy eséllyel akkor le is gyalultál.

Fejből a fene sem mondja meg, mi az az eszköz, nézd meg, mi nem működik, itt van a gyári oldal az összes driver-rel:

[link]

2012. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link] innen leszedtem mindent egy mappába, kicsomagolva. Innen engedtem válogasson magának. Ki is választotta ezt: Intel Management Engine Interface. A Rendszereszközökben egy csomó dolog megjelent utána.

Egyébként az 500Gb vinyóból 16 giga le van választva Helyreállítási partíció néven de csak a lemezkezelésben látszik. A telepítést a 540 gigás részre tettem. Ezután szeretném megosztani, a telepítésnél nem engedte a Win7.

2012. ápr. 19. 16:23
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Hát akkor legalább megmaradt, meg ezek szerint a driver gond is megszűnt.
2012. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, csak hogyan lehet majd előcsalogatni...de remélem nem lesz szükség rá.

Köszi még egyszer.

2012. ápr. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!