Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismer valaki egy olyan képszer...

Ismer valaki egy olyan képszerkesztőt amivel lehet ilyet?

Figyelt kérdés

Szval itt kifejteném mire gondoltam. Hogy kellene egy olyan képszerkesztő amellyel egy képre sok kisebb képet tudnék tenni... próbálom illusztrálni...:

[link]

na szval ilyen képeket szeretnék rakni. de az a gond hogy sok idő míg körbevágom őket, és csúnya is. :

[link]

szval elvileg lehet olyat is hogy rátenném a kisképetegyből a fűre, és ott körbe "radíroznám" és a radirozás helyén a fű maradna meg. szval hogy nem kellene szint pipettázni és kijavitani a hibákat a széleinél...

bocs az érthehetlen kérdésért. remélem valakinek leeseik mire gonodolok:)



2012. ápr. 19. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Photoshop . Ha eddig is azzal dolgoztál, akkor nem jól
2012. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj meg a Photoshoppal szerintem,nem hiszem hogy van erre jobb.
2012. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen képek szerkesztésénél máskor PNG -be mentett képeket tölts le, és rakj rá az alap képre. Itt nem kell szórakozni a kis kép hátterének az eltüntetésével. A PhotoScape-val pedig egyszerűen meg tudod szerkeszteni.
2012. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
photoshop-al egész egyszerűen megtudod csinálni, csupán mind 3 képet meg kell nyitni, majd alkalmazni a kijelöléses módszert ami a legegyszerűbb szerintem ennél a példánál, és a kijelölt alakot áthúzni az (ebben az esetben) a füves képre és ott igazgatni
2012. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az előbb említett PhotoScape-et nem ismerem, de ahogy írták, Photoshop, esetleg Gimp.


Olyan nincs, hogy te fogsz egy képet, ráteszed és varázslatos módon eltűnik a háttere. Homogén, egyszínű háttér esetén esetleg megoldható, hogy kijelölöd egy kattintásra és törlöd. De például a nyuszit és a kosarat bizony körbe kell vágni, radírozni.


Meg lehet ám azt szépen is csinálni, csak rá kell szánni egy kis időt.

2012. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát gimp-em van de még ilyen funkciójával nem nagyon találkoztam xD
2012. ápr. 19. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A füves hátteret nem találtam meg.

10 perc Photoshopban.


A nyuszi háttér nagy részét töröltem. Aztán tettem egy maszkot a nyuszira, és körbe radíroztam.


A kosarat meg mágneslasszóval jelöltem ki.

2012. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na igen erre gondoltam. hogy igy nagyon szépen meglehet csinálni. szval hogy is volt az maszk a nyuszira, és radir?:D pont ez érdekelne.
2012. ápr. 19. 19:01
 9/11 anonim ***** válasza:

google: gimp maszkolás


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!:D
2012. ápr. 20. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!